پورتال سازمانی

پرتال سازمانی

پورتال هوشمند  • ارتباط با شهردار

    مهندس محمد پیری
دسته بندي اخبار 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۳ 
زنگ هفته پیوند با حضور مدیران و مسئولین آموزش و پرورش شهرستان تاکستان، معاون شهردار ، مسئول امور فرهنگی شهرداری تاکستان و جمعی از اولیاء و مربیان در مدرسه شهید حسن طاهرخانی به صدا درآمد.
به منظور پیشگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز تحقق یافت افزایش 5 برابری جرائم تخلفات ساختمان های بدون پروانه در شهر تاكستان 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ 
بنا بر اعلام محمد پیری، شهردار تاکستان به منظور پیشگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، جرائم تخلفات ساختمان های بدون پروانه در شهر تاکستان 5 برابر افزایش یافت.
به منظور بهره مندی از تجربیات و دانش مهندسین قزوین در زمینه طراحی و نگهداری فضای سبز صورت گرفت بازدید اعضای شورا و مدیران شهرداری تاكستان از پارك بانوان قزوین 
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۷/۲۱ 
به منظور بهره مندی از تجربیات و دانش مهندسین شهرداری قزوین بانوان عضو شورا و مسئولین مربوطه شهرداری تاکستان طی جلسه ای با حضور در سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری قزوین با مسئولین و کارشناسان فضای سبز شهداری قزوین به بحث و گفت و گو پرداخته و پارک بانوان قزوین بازدید به عمل آوردند.
تاريخ وقوع :
 ۱۳۹۸/۰۷/۱۸ 
در راستای توسعه فرهنگ ایمنی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، همایش موتور سیکلت سواران قانونمند با مشارکت شهرداری تاکستان و پلیس راهور برگزار شد.
صفحه1از35123456...35.بعدي.برو

V5.4.0.0